świeży owoc apple factory

Apple Factory

Kontakt

Zakład - produkcja:

Świeży Owoc sp. z o.o.
Modrzewina 15
05-610 Goszczyn

Siedziba firmy (biuro):

Ul. Dzieci Warszawy 21e/2
02-495 Warszawa
tel. +48 22 110 01 00

Specjalista ds. rynku indyjskiego
Manoj Lookhar
m.lookhar@swiezyowoc.com.pl

Specjalista ds. rynku chińskiego
Anthony Chiu
a.chiu@swiezyowoc.com.pl

Specjalista ds. rynku algierskiego /egipskiego
Ahmed Bouchachi
a.bouchachi@applefactory.pl

Specjalista ds. rynku skandynawskiego
Tomasz Kurzewski
t.kurzewski@swiezyowoc.com.pl
+46 766279263

 

email:

info@swiezyowoc.com.pl

Dział sprzedaży / dział eksportu::
Bartłomiej Brodzik
b.brodzik@swiezyowoc.com.pl
+48 604 452 477

Dział zakupów:

Żaneta Kacprzak
z.kacprzak@swiezyowoc.com.pl
+48 667 000 888

Formularz kontaktowy

Świeży owoc

Kontakt

Siedziba firmy:

Świeży Owoc Sp. z o. o.
Modrzewina 15
05-610 Goszczyn
www.swiezyowoc.com.pl

Biuro handlowe:
Al. Bohaterów Września 9
02-389 Warszawa
tel./fax +48 22 824 26 61

email:

info@swiezyowoc.com.pl

Dział sprzedaży:
Bartłomiej Brodzik
b.brodzik@swiezyowoc.com.pl
+48 604 452 477

Formularz kontaktowy